خوشتیپ ترین ها

عکس قبل عمل نانسی اجرم , آهنگ جدید مرتضی پاشایی , اخر فیلم فریحا , اس ام اس روز مرد خنده دار , عکسهای زیبا از فاطما گل , خوشتیپ ترن ها , دانلود اهنگ خداحافظ مجید خراطها , دانلود آهنگ عشق ممنوع , کت شلوار فانتزی مجلسی باکاردست , maltam fatima gul


سازمان حج و زيارت، شيوه اعزام به عمره مفرده را اعلام كرد


 

 

سازمان حج و زيارت، شيوه اعزام به عمره مفرده را اعلام كرد

 

سازمان حج و زيارت در اطلاعيه اي، شيوه تشرف متقاضيان به عمره مفرده امسال را اعلام كرد.

به گزارش روز چهارشنبه پايگاه اطلاع رساني حج، در اطلاعيه سازمان حج و زيارت آمده است: پذيرش متقاضيان داراي اولويت تشرف از 22 دي ماه به ترتيب اطلاعيه‌هاي هر يك از استان‌ها در جرايد محلي آغاز و عمليات اعزام معتمرين طي يك دوره حداكثر شش ماهه -تا آغاز ماه مبارك رمضان- ادامه دارد.

اطلاعيه سازمان حج و زيارت يادآورشد: از همه كساني‌كه واجد شرايط تشرف در سال‌جاري هستند دعوت مي‌شود با توجه به نكات مندرج در فراخوان اين سازمان اقدامات لازم را معمول كنند.

بر اين اساس، تشرف معمترين در هر زمان منوط به صدور به موقع رواديد از طرف سفارت دولت عربستان و تاييد جداول پروازي است.

* مشمولين تشرف عمره مفرده

1 - همه دارندگان قبوض بانك ملي ثبت نامي در سنوات1363،76 و82 تا 5 فرودين سال 1386 كه تاكنون به هردليلي مشرف نشده اند و اسناد بعد از 5 فروردين سال 1386 چنانچه با مجوز دفاتر حج و زيارت استاني صادر و ظهرنويسي شده باشد.

2 - دارنندگان اولويت هاي 1 تا180 بانك ملت كه در ثبت نام عمومي سال 1387 شركت كرده و كارت ثبت نام داراي اعتبار را در دست دارند.

بر اساس اعلام سازمان حج و زيارت، متقاضيان به منظور اطلاع از اولويت هاي تشرف مي توانند با مراجعه به سايت بانك ملت به آدرسwww.bankmellat.ir، مراجعه به شعب مربوطه، تماس با شماره تلفن 1556 -مركز ارتباطات مردمي بانك ملت- و يا ارسال شماره ثبت نام خود به مركز پيام بانك ملت به شماره 300034 -از طريق پيامك- از اولويت تشرف خود مطلع شوند.

3- همه افراد بند هاي يادشده كه در سالهاي قبل اقدام به ثبت نام نزد كارگزاران مجازكرده ولي به علتي مشرف نشده اند و وجوه آنان نزد يكي از شركت‌هاي مجاز از طرف سازمان يا بانك بوده و بستانكار هستند - منوط به اينكه قبل از مراجعه به كارگزاران در روز ثبت نام حتما نسبت به اخذ تاييديه از دفاتر حج و زيارت در استان اقدام و قبض خود را در شعب بانك مربوطه پايدار كنند.

ب - تاريخ پذيرش مشمولين تشرف

1-اسامي و آدرس دفاتر زيارتي مجاز به همراه تاريخ پرواز،گروه قيمتي و هزينه آن و ساير اطلاعات لازم در هر استان توسط دفاتر حج و زيارت استان در روز 20 دي ماه از طريق جرايد كثيرالانتشار محلي اعلام و پذيرش متقاضيان نيز در دفاتر زيارتي آغاز خواهد شد. .

2-تا قبل از اعلام رسمي كارگزاران در جرايد، هيچ يك از كارگزان مجاز به پذيرش متقاضيان و اخذ مدارك از آنان به هيچ وجه و تحت عناوين رزرو، ليست انتظار نبوده و ثبت نام فقط در روز و ساعت اعلام شده از سوي دفتر حج و زيارت استانها با حضور ناظرين مربوط انجام خواهد شد.

سازمان حج و زيارت تصريح كرد: چنانچه در مهلت مقرر -برابر اطلاعيه استاني دفاتر حج و زيارت - مراجعه واجدين شرايط براي ثبت نام و تكميل ظرفيت هاي پروازي صورت نگيرد‏، سازمان حج و زيارت با دعوت از اولويت هاي بعدي نسبت به تكميل ظرفيت گروه ها اقدام خواهند كرد. از اين‌رو از هم اكنون توصيه مي‌شود كه متقاضيان ظرف مهلتي كه تعيين مي‌شود به كارگزاران مجاز در سطح استان، شهرستان مربوط مراجعه موثر كنند.

ج - نحوه ثبت نام و مدارك لازم:

1- تشرف معتمرين با گذرنامه عادي بين المللي -باحداقل 7 ماه اعتبار از تاريخ پرواز كاروان-خواهد بود. دريافت گذرنامه جديد و يا تمديد اعتبار آن و همچنين پرداخت عوارض خروج از كشور به عهده متقاضي بوده و اخذ گذرنامه انفرادي براي ساير افراد خانواده - فرزندان دختر و پسر كه در زمان پرواز 17سال تمام داشته باشند الزاميست.

2- متقاضي با مراجعه به هريك از دفاتر خدمات زيارتي امكان انتخاب گروه و تاريخ پرواز مورد نظر خود را دارد ازاين رو توصيه مي شود افراد با مراجعه به نزديكترين كارگزار - محل سكونت يا كار- و نسبت به انتخاب گروه و رزرواسيون -درصورت وجود ظرفيت خالي- اقدام كنند.

بر اساس اعلام سازمان حج و زيارت ، هنگام ثبت نام اوليه -رزرواسيون- اصل قبض بانكي داراي اولويت به همراه كارت يا شماره ملي ، اصل و كپي شناسنامه ، و ساير مداركي كه در اطلاعيه هاي استاني ذكر مي‌شود را جهت خود و همراهان درجه اول - همسر-فرزند-پدر-مادر-برادر-خواهر- به كارگزار مبدا -رزروكننده- ارايه مي‌شود و برگه رزور جا را دريافت مي‌كنند.

اطلاعيه سازمان حج و زيارت يادآورشد: براي متقاضيان كه اقدام به ثبت نام در پروازهاي يك ماه نخست عمليات مي كنند، ارايه اصل گذرنامه داراي اعتبار الزامي بوده و در اسرع وقت مي بايست مراحل بعدي ثبت نام را دنبال و ثبت نام خود را قطعي كنند.

3- با توجه به اينكه ظرفيت هر گروه تعيين و قابليت افزايش ندارد، لذا هنگام مراجعه به دفتر زيارتي به نحوي اقدام شود كه جهت خود و همراهان و ساير افرادي كه تمايل دارند باهم مشرف شوند و اولويت تشرف نيز دارند، ثبت نام و رزرواسيون انجام دهند زيرا پس از تكميل ظرفيت گروه، افزايش ظرفيت مقدور نيست از اين‌رو هنگام ثبت نام اوليه (رزرواسيون) دقت لازم را مبذول كرده و مندرجات برگه رزرواسيون تحويلي مطالعه شود.

اطلاعيه سازمان حج و زيارت تصريح كرد: دارندگان قبوض بانك ملي كه سيستم در تاييد اطلاعات آنان اعلام مغايرت و اشكال جزيي مي كند، مي بايست قبل از مراجعه به كارگزار مقصد و قطعي كردن ثبت نام حتما به يكي از شعب بانك ملي مراجعه و رفع مغايرت كنند، ليكن امكان رزرواسيون و ثبت نام اوليه براي اينگونه افراد فراهم است.

4 - خروج از كشور مشمولين وظيفه عمومي و پرسنل نيروهاي مسلح تابع مقررات مربوطه خواهد بود از اين‌رو ثبت نام آنان در پروازهاي يك ماه نخست عمليات منوط به هماهنگي لازم و ارايه گذرنامه معتبر و يا داراي اجازه خروج ازكشور خواهد بود.

اطلاعيه سازمان حج و زيارت ادامه داد: امكان انجام ثبت نام اوليه و رزرو جا در همه كارگزاران مجاز سطح استان كه در جرايد محلي دفاتر حج و زيارت منتشر مي‌شود وجود دارد، ليكن قطعي كردن ثبت نام منوط به مراجعه به كارگزار مقصد در مهلت تعيين شده خواهد بود.

اين اطلاعيه افزود: هزينه هاي سفر مشمولين تشرف كه بخش اصلي آن شامل هزينه ارزي و ريالي سفر و بليط هواپيمايي است طي قبض ما به التفاوت توسط متقاضي در بانك عامل قابل واريز خواهد بود .علاوه بر آن بخش ديگري از هزينه تشرف كه شامل هزينه جلسات آموزشي، هزينه هاي اداري كارگزاران، مدير و معاون راهنما است و بر اساس ظرفيت هر گروه، ايستگاه پروازي متغير است -كه مي بايد برابر قيمت هاي مصوب دفتر حج و زيارت اين جدول در محل ثبت نام كارگزار نصب و قابل رؤيت باشد- به حساب بانكي كارگزار مربوط واريز مي شود.

اطلاعيه سازمان حج و زيارت افزود: هر دفتر زيارتي براي انجام ثبت نام اوليه از متقاضي در ساير دفاتر زيارتي مبلغ بيست هزار ريال به ازاي هر نفر دريافت مي‌كند. بنابراين رگونه وجه غير از مبالغ يادشده در بند فوق تحت هيچ عنواني به صورت واريز به حساب و يا پرداخت نقدي مجوزي ندارد.

اين اطلاعيه يادآورشد كه برخي از گروهها جهت تهيه و تامين ساك يك شكل معتمرين، البسه و لوازم احرام و طواف و همچنين حمل و نقل از محل سكونت به فرودگاه در داخل كشور و بالعكس به صورت يكجا اقدام مي كنند كه در اين صورت بايد در جلسات اول نسبت به انتخاب 3 نفر نماينده از بين زايرين اقدام و با نظارت آنان هزينه‌هاي خريد وسايل مذكور و حمل و نقل محاسبه، دريافت و انجام شود.

بر اساس اعلام سازمان حج و زيارت حدود 800 هزار نفر در اين دوره به سفر عمره مفرده اعزام مي شوند...../تحلیل:ایرنا

2018-06-12  توسط stusari  |

 
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

 

 

 

اس ام اس های فلسفی (سری 13)
تماس تلفنی احمدی نژاد و رئیس جمهور مصر / مرسی به تهران دعوت شد
احتمال برکناری یکی از وزرای کلیدی دولت!
عکس یادگاری قویترین مرد جهان با قویترین مرد جهان
دعا کنید در تهران زلزله نیاید...
پاهای عجیب دختر چینی + تصاویر
غيرمنتظره: امیر عابدزاده به پرسپولیس پیوست!/ آمدم جاي پدرم را بگيرم
جمع آوری ماهواره به سبک بسیجی ها + عکس
مقررات مربوط به مهلت پرداخت حق‌بیمه توسط کارفرمایان اعلام شد
جنیفر لوپز برنامه "امریکن آیدل " را ترک می کند !
وقتي يک دختر ....وقتي يک پسر
جنایت در سرداب توسط نامزد 21 ساله
دستگیری پرستاری كه یک میلیارد تومانی طلا و جواهرات دزدید!
آشنایی با دستگاه تناسلی زنان
یک ایرانی مشاور رقیب اوباما شد
استقلال هم راه پرسپوليس را رفت/ نخستين شكست آبي‌ها با نكونام و بدون قلعه‌نويي
خودرو 30 درصد گران می شود؟
با دختران موفق ایرانی موفق کانادا آشنا شوید+عکس
توليد پيش‌نمايش چاپي عكس‌ها (فتوشاپ)
قلعه‌نويي: به اين تيم خيلي اميدوار شدم/ به بازيكنان بارسلونا هم اين همه پيشنهاد نمي‌دهند!
جدیدترین فیلم پرستویی ماه محرم روی پرده می رود+عکس
پرویز پرستویی بار دیگر در آژانس!
مدال آورترين ورزشكار المپيك لندن
رابطه جنسی ایمن ؛چگونه؟
بهترین عطرهای تابستان را بشناسید!
آمبولانس های ترکیه مهمات به سوریه می برند ، زخمی می آورند
کرمی با شکست برابر تکواندوکار میزبان حذف شد
بیوگرافی خاله شادونه (ملیکا زارعی)
فال روزانه - دو شنبه 23 مرداد 1391
تيم امدادي تركيه بازگردانده شدند
هدف دولت، ابقاء مرتضوی تا پایان ریاست جمهوری احمدی نژاد است؟
جان باختگان مددجوی کمیته امداد در زلزله
انواع رنگ مو
1600 روز گذشت / اجرای حکم عقرب سیاه در هاله ای از ابهام
نماینده مجلس:زنان نیز می‌توانند در انتخابات ریاست جمهوری نامزد شوند
احمدی‌نژاد از نفرین مشایی می‌ترسد!
آخرین خبرها از «سرنوشت» حمید عسگری
نتایج نظرسنجی محرمانه صداوسیما لو رفت!
دادخواست دولت کانادا علیه خاوری
پس از استعفا از هیئت مدیره استقلال/ رسولی‌نژاد: ورود من به مشکلات را دخالت معنی می‌کردند

 

 

 

<-LinkTitle->

 

 

RSS 2.0.: :.