خوشتیپ ترین ها

عکس قبل عمل نانسی اجرم , آهنگ جدید مرتضی پاشایی , اخر فیلم فریحا , اس ام اس روز مرد خنده دار , عکسهای زیبا از فاطما گل , خوشتیپ ترن ها , دانلود اهنگ خداحافظ مجید خراطها , دانلود آهنگ عشق ممنوع , کت شلوار فانتزی مجلسی باکاردست , maltam fatima gul


نامه خانواده های شهدای ترور به وزراي كشور فرانسه و انگليس

خانواده های شهدای ترور در ایران ( انجمن دوستداران عدالت) در نامه‌هاي جداگانه خطاب به وزراي كشور فرانسه و انگليس كه به مناسبت سالروز خودسوزي منافقين منتشر شد، نسبت به خروج منافقين از ليست سازمانهاي تروريستي اتحاديه اروپا به شدت انتقاد كرد.

متن نامه‌ انجمن دوستداران عدالت خطاب به وزراي كشور فرانسه و انگليس به شرح زير مي‌باشد.

وزير كشور فرانسه؛
روز 17 ژوئن سالگرد يكي ديگر از اقدامات ضد انساني و ضد بشري سازمان مجاهدين خلق مي‌باشد كه يادآوري آن دل هر انسان آزاده‌اي را به درد مي‌آورد. در اين روز چند تن از اعضاي سازمان تروريستي مجاهدين خلق در مقابل وزارتخانه شما اقدام به خودسوزي در انظار عمومي كردند. اين حركت وحشيانه كه به منظور اعتراض به دستگيري سران سازمان، توسط دولت فرانسه و به جرم پولشويي و تروريسم صورت گرفته بود، نشان دهنده ماهيت غير انساني و فرقه‌اي اين سازمان تروريستي مي‌باشد. ماهيتي كه با ترور هزاران انسان بيگناه در ايران و عراق براي ما اثبات شده بود.

جناب وزير با اطمينان به اينكه شما نيز همچون ما، خانواده قربانيان ترور اين وقايع را محكوم مي‌كنيد و از رخداد چنين اتفاقاتي ناخوشنود هستيد، اين سوال را مي‌پرسيم كه به راستي در اين سالها چه شده كه سازماني با اين كارنامه ننگين لياقت خروج از ليست سازمانهاي تروريستي اتحاديه اروپا را پيدا مي‌كند؟

آيا باور مي‌كنيد سازماني كه حتي براي جان اعضاي خويش ارزشي قائل نيست و آنها را به كام آتش مي‌فرستد روزي دست از خوي جنايتكارانه‌اش بردارد؟ و براستي خطري كه شهروندان شما را تهديد مي‌كند احساس نمي‌كنيد؟ و چه تضميني هست كه اعضاء اين فرقه در اعتراضي ديگر به جاي خودسوزي، دست به سلاح نبرده و يا اقدام به بمب گذاري در كشور شما ننمايند؟
جناب وزير با نگاهي كوتاه به پرونده عملياتهاي تروريستي اين سازمان و رابطه تنگاتنگش با رژيم بعث عراق و شخص صدام حسين و همكاري تنگاتنگ در حمله به كويت و هزاران اقدام تروريستي ديگر از جمله هواپيماربايي و سرقت مسلحانه به خوبي به خطراتي كه جامعه شما را تهديد مي‌كند و هم اكنون در زير لواي ژستهاي حقوق بشري پنهان شده است پي خواهيد برد.
اذهان جامعه جهاني و مردم بزرگ فرانسه در قالب تفكر و اراده مقدس مبارزه با تروريسم به هيچ وجه نمي‌تواند منطق چنين عمل خطرناكي را درك كند، همان مردمي كه در سرتاسر جهان طعم تلخ تروريسم را چشيده و زخم آن را بر پيكر دارند و اين سوال را مطرح مي‌كنند كه آيا به راستي آزاد گذاشتن چنين سازمان تروريستي و مخوفي، تهديدي جدي براي جامعه بشري به حساب نمي‌آيد؟

بي شك شما نيز مي‌دانيد كه وجود چنين سازمانهاي تروريستي تا چه حد مي‌تواند امنيت بين‌المللي را با مخاطره روبرو سازد. بر همين اساس انجمن دوستداران عدالت كه متشكل از خانواده‌هاي 16000 قرباني ترور در ايران است، ضمن تاكيد بر ماهيت تروريستي اين سازمان كه به اعتراف سران اين گروه تروريستي بيش از 12 هزار ايراني و هزاران عراقي و مستشاران خارجي را ترور كرده است، خواستار برخورد جدي شما با اين سازمان تروريستي مي‌باشد اميد است با درايت شما نسبت به برخورد با اين سازمان ديگر مردم فرانسه شاهد فجايعي از قبيل خودسوزيهاي 17 ژوئن 2003 و يا اقدامات تروريستي اين سازمان در آينده نباشند.   وزير كشور انگليس؛

در روزهاي 17، 18، 20 ژوئن 2003 وقايعي تلخ در كشور شما، جهانيان را مبهوت كرد و آن چيزي جز خودسوزي اعضاي فرقه‌اي تروريستي به نام سازمان مجاهدين خلق نبود كه اين عمل غير انساني را در اعتراض به دستگيري سران اين سازمان در فرانسه به جرم پولشويي و تروريسم انجام دادند. عملي كه در ابتداي ورود به هزاره سوم جهانيان را با اين سوال روبرو ساخت كه چگونه چنين سازماني در قلب اروپا فعاليت مي‌كند؟ و امنيت و جان شهروندان اروپايي را به بازي گرفته است؟
جناب وزير دير زماني از اين وقايع كه به درستي نشانگر ماهيت فرقه‌اي و خوي ضد بشري اين سازمان مي‌باشد، نمي‌گذرد كه ما شاهد حضور سران اين سازمان در پارلمانهاي اروپايي هستيم، تروريستهايي كه دستشان به خون بيش از 12000 انسان بيگناه آلوده مي‌باشد و داراي سابقه‌اي طولاني در همكاري با رژيم صدام در حمله به كويت و قتل عام قبايل كرد اين كشورمي‌باشند و حقوق بشر را در پادگان اشرف در عراق با اعمالي همچون منع ازدواج، طلاق اجباري و دور كردن فرزندان از والدين خويش و حبس منتقدان در سلولهاي انفرادي زير پا گذاشته‌اند. گروهي تروريستي كه اقداماتي همچون هواپيما ربايي، گروگانگيري، سرقت مسلحانه از بانكها و حمله به يگانهاي نظامي و مردم عادي را در كارنامه خويش دارد و تروريسم را به فجيع ترين شكل ممكن مانند قطعه قطعه كردن و سوزاندن اجساد به نمايش گذاشته است. حال آنكه امروزه سرانش ژست‌هاي حقوق بشري به خود مي‌گيرند و دم از حقوق انسانها مي‌زنند.
جناب وزير، ما، اعضاي انجمن دوستداران عدالت متشكل از خانواده‌هاي قربانيان ترور، با اطمينان از محكوميت اين اعمال از سوي شما، اين سوال را مي‌پرسيم كه به راستي در اين سالها چه شده كه سازماني با اين كارنامه ننگين لياقت خروج از ليست سازمانهاي تروريستي اتحاديه اروپا را پيدا مي‌كند؟ و آيا به نظر شما اين خوي تروريستي مي‌تواند از اين فرقه رخت بربندد؟ آيا شما مي‌توانيد به مردم جهان خصوصا مردم بريتانيا اين تعهد را بدهيد كه هيچ انسان ديگري به دست اين فرقه تروريستي جان خود را از دست نمي‌دهد و هيچ كسي مثل ما داغدار عزيزترين كسانش نمي‌شود؟ بي شك ناديده انگاشتن گروههاي تروريستي همچون مجاهدين خلق در مبارزه جهاني با تروريسم اشتباهي استراتژيك است كه هزينه‌هاي جبران ناپذير آن را بايد با جان انسانهاي بيگناه پرداخت كرد، آنچنان كه ما پرداخت كرديم.

 

2015-08-19  توسط stusari  |

 
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

 

 

 

صالحی: بشار اسد باید تا انتخابات 2014 باقی بماند
شلیک شتابزده پلیس به پسر ۱۶ ساله در نیمه شعبان/ جزئیات بازداشت مأمور پلیس از زبان بازپرس جنایی تهران
اجرای تدریجی افزایش نرخ کرایه های حمل و نقل عمومی
صف‌های طولانی برای مرغ 4650 تومانی (+عکس)
چگونگي پرداخت حقوق و اضافه‌كارها در ماه رمضان
«پول نقد» علت همراهي مردم با قانون هدفمندي
زیبایی های غروب خورشید (عکس)
نوشیدنی سالم برای کودکان
سریعترین پرنده جهان (+عکس)
رضایی: با اقتصاد مقاومتی می توان تحریم ها را خنثی کرد/ سوریه متحد استراتژیک ایران
از بدن خود انرژی بگیرید
روزنامه جمهوری اسلامی:مصر صدور ویزا برای مقامات ایرانی را به بعد از سفر مقامات آمریکایی موکول کرد
سوالاتی که والدین را سرخ می کند!
حذف نام‌هاي مقدس از موسسات مالي
ارتش آزاد سوریه: درباره ایرانیان ربوده‌شده مذاکره می‌کنیم
عکسی جالب از بازگشت آزادگان جنگ تحمیلی
واکنش ترکیه به انتخاب اخضر الابراهیمی
صادقی: قلعه نویی دربی را نباخته است
با خوردن كيك و شيريني هم مي توان لاغر شد
پرسپولیس چهار میلیون تومان جریمه شد
ترافیک در محورهای چالوس و هراز
من نه مسی ام نه رونالدو
حذف ناگهانی برخی متقاضیان مسکن مهر در دقیقه 90 !
دانشگاه آزاد پنج شنبه ها تعطیل شد
ذوق زدگی هیلاری از دیدن شوهرش( +عکس)
ایران خودرو تولیدش را به 2800 دستگاه در روز می رساند
بازگشت اعضای سفارت ایران از کانادا (عکس)
زلزله 3.4 ریشتری کرمان را تکان داد
رازهایی که هر زنی باید بداند!
مدارك و نحوه ثبت‌نام دانشجویان جدید در دانشگاه پيام نور
مدیرعامل بانک صادرات، مدیر ارشد ارتباط گستر شد
جوادآباد تهران لرزيد
«محسن چاووشی» از ایران می‌رود؟
شهادت 3 زائر ایرانی در انفجار بغداد
۱۵ فایده آب ‌انگور برای سلامتی
امام‌جمعه مشهد: مردم از شما مسئولین زندگی مي‌خواهند كه حقشان است
نخستین خلبان زن افغانستان (+عکس)
برکناری وزیر ارشاد صحت ندارد
مرسی دادستان کل مصر را برکنار کرد
"مگان" و"MVM 530" تاکسی می‌شوند

 

 

 

<-LinkTitle->

 

 

RSS 2.0.: :.